Angielski Biznesowy - Speaking House - nauka angielskiego w praktyce!
Zajęcia próbne
ZAPISZ SIĘ NA
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
Facebook
ODWIEDŹ NASZ
FACEBOOK
IT

Angielski dla branży IT

Jeżeli pracujesz w branży IT i chcesz poprawić swój angielski w tej dziedzinie, to serdecznie zapraszamy do lektury naszego nowego wpisu.

zarządzanie

Zarządzanie w języku angielskim

Zarządzanie zespołem nie jest ci obce? Chcesz wynieść swoje kompetencje na wyższy poziom? Pokażemy Ci, jak zrobić to po angielsku!

legal english

Legal English – najważniejsze zwroty i wyrażenia

Jeśli szukasz pomocy w nauce wyrażeń i słownictwa z zakresu legal English, to chętnie pomożemy. Zapraszamy na naszego bloga.

Bankowość po angielsku

Bankowość często potrafi być zawiła, a już szczególnie po angielsku. Jeśli szukasz przydatnych zwrotów z tej dziedziny, to zajrzyj do nas!

inwestowanie

Inwestowanie po angielsku

Jeśli inwestowanie to branża, w której chcesz rozwinąć swoją wiedzę i angielskie słownictwo z nią związane, to koniecznie zajrzyj do nas!

Angielski w sprzedaży

Jeśli szukasz inspiracji aby poprawić swój angielski w sprzedaży, to koniecznie do nas zajrzyj. Przygotowaliśmy listę pomocnych wyrażeń i fraz.

Konferencja po angielsku

Jeżeli przed tobą duże spotkanie biznesowe czy konferencja po angielsku, to jest to wpis dla Ciebie. Chętnie pomożemy z tym tematem!

Marketing i reklama po angielsku

Jeśli jesteś specem od marketingu i potrzebujesz poznać zwroty po angielsku związane z Twoją branżą to zapoznaj się z tym wpisem. Polecamy również dla każdego!

księgowość

Księgowość po angielsku

Jeżeli księgowość jest czymś czym zajmujesz się na co dzień lub potrzebujesz słownictwa związanego z tą branżą w pracy, serdecznie zapraszamy do naszego artykułu.

angielski w sprzedaży

Obsługa klienta po angielsku

Zapraszamy do naszego wpisu o tym jak dobrze używać języka angielskiego przy obsłudze klienta. W poradniku znajdziecie wiele wskazówek, słów oraz zwrotów.

owocne negocjacje

Negocjacje po angielsku

Jeśli czekają Cię negocjacje w języku angielskim, to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do lektury naszego poradnika na ten temat.

spotkanie biznesowe online

Spotkanie biznesowe po angielsku

Zapraszamy na poradnik o tym jak dobrze wypaść na spotkaniu biznesowym po angielsku. Z tymi zwrotami poradzisz sobie w każdej sytuacji!

Angielski biznesowy, a small talk po angielsku

Angielski biznesowy może wydawać się straszny w kontekście spotkań i konferencji. Ale co zrobić jeśli mamy opory przed small-talkiem po angielsku w pracy? Zapraszamy do artykułu.

CV po angielsku – jak je dobrze napisać

W tym artukule tłumaczymy jak napisać poprawnie CV w języku angielskim. Serdecznie zapraszamy do przeczytania osoby, które właśnie planują zmianę pracy.

Angielski biznesowy przez telefon – o czym pamiętać?

W tym tygodniu mamy coś z kategorii Business English. Wielu osobom podnosi się ciśnienie na samą myśl o wykonaniu telefonu po angielsku. Po tym poradniku na pewno będziecie do tego bardziej przygotowani.

E-mail po angielsku – jak go dobrze napisać?

Wielu z nas na codzień pisze służbowe maile po angielsku. W tym artykule tłumaczymy jak zrobić to poprawnie.