Angielski Biznesowy - Speaking House - nauka angielskiego w praktyce!
Zajęcia próbne
ZAPISZ SIĘ NA
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
Facebook
ODWIEDŹ NASZ
FACEBOOK
wynagrodzenie

Jak rozmawiać o wynagrodzeniu po angielsku?

Rozmowa o wynagrodzeniu brzmi dla ciebie jak największy koszmar? Dobrze trafiłeś! Na naszym blogu pomożemy ci opanować ją do perfekcji.

Podróż służbowa po angielsku

Czeka cię zagraniczna podróż służbowa i na samą myśl zżera cię stres? Służymy pomocą! Zajrzy na naszego bloga, a żadna podróż nie będzie ci straszna. 🙂

planowanie tygodnia

Planowanie i organizacja biznesu po angielsku

Planowanie to nieodłączna część każdego biznesu. Chcesz wiedzieć, jak zrobić to po angielsku? Koenicznie zajrzyj na naszego bloga!

Angielski finansowy

Język finansowy sprawia ci nie lada kłopoty? Zajrzyj na naszego bloga, nauczysz się z nami pomocnych zwrotów i wyrażeń. Zapraszamy!

IT

Angielski dla branży IT

Jeżeli pracujesz w branży IT i chcesz poprawić swój angielski w tej dziedzinie, to serdecznie zapraszamy do lektury naszego nowego wpisu.

zarządzanie

Zarządzanie w języku angielskim

Zarządzanie zespołem nie jest ci obce? Chcesz wynieść swoje kompetencje na wyższy poziom? Pokażemy Ci, jak zrobić to po angielsku!

legal english

Legal English – najważniejsze zwroty i wyrażenia

Jeśli szukasz pomocy w nauce wyrażeń i słownictwa z zakresu legal English, to chętnie pomożemy. Zapraszamy na naszego bloga.

Bankowość po angielsku

Bankowość często potrafi być zawiła, a już szczególnie po angielsku. Jeśli szukasz przydatnych zwrotów z tej dziedziny, to zajrzyj do nas!

inwestowanie

Inwestowanie po angielsku

Jeśli inwestowanie to branża, w której chcesz rozwinąć swoją wiedzę i angielskie słownictwo z nią związane, to koniecznie zajrzyj do nas!

Angielski w sprzedaży

Jeśli szukasz inspiracji aby poprawić swój angielski w sprzedaży, to koniecznie do nas zajrzyj. Przygotowaliśmy listę pomocnych wyrażeń i fraz.

Konferencja po angielsku

Jeżeli przed tobą duże spotkanie biznesowe czy konferencja po angielsku, to jest to wpis dla Ciebie. Chętnie pomożemy z tym tematem!

Marketing i reklama po angielsku

Jeśli jesteś specem od marketingu i potrzebujesz poznać zwroty po angielsku związane z Twoją branżą to zapoznaj się z tym wpisem. Polecamy również dla każdego!

księgowość

Księgowość po angielsku

Jeżeli księgowość jest czymś czym zajmujesz się na co dzień lub potrzebujesz słownictwa związanego z tą branżą w pracy, serdecznie zapraszamy do naszego artykułu.

angielski w sprzedaży

Obsługa klienta po angielsku

Zapraszamy do naszego wpisu o tym jak dobrze używać języka angielskiego przy obsłudze klienta. W poradniku znajdziecie wiele wskazówek, słów oraz zwrotów.

owocne negocjacje

Negocjacje po angielsku

Jeśli czekają Cię negocjacje w języku angielskim, to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do lektury naszego poradnika na ten temat.

spotkanie biznesowe online

Spotkanie biznesowe po angielsku

Zapraszamy na poradnik o tym jak dobrze wypaść na spotkaniu biznesowym po angielsku. Z tymi zwrotami poradzisz sobie w każdej sytuacji!

Angielski biznesowy, a small talk po angielsku

Angielski biznesowy może wydawać się straszny w kontekście spotkań i konferencji. Ale co zrobić jeśli mamy opory przed small-talkiem po angielsku w pracy? Zapraszamy do artykułu.

CV po angielsku – jak je dobrze napisać

W tym artukule tłumaczymy jak napisać poprawnie CV w języku angielskim. Serdecznie zapraszamy do przeczytania osoby, które właśnie planują zmianę pracy.

Angielski biznesowy przez telefon – o czym pamiętać?

W tym tygodniu mamy coś z kategorii Business English. Wielu osobom podnosi się ciśnienie na samą myśl o wykonaniu telefonu po angielsku. Po tym poradniku na pewno będziecie do tego bardziej przygotowani.

E-mail po angielsku – jak go dobrze napisać?

Wielu z nas na codzień pisze służbowe maile po angielsku. W tym artykule tłumaczymy jak zrobić to poprawnie.