Zajęcia próbne
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
ODWIEDŹ NASZ

Praca

Dołącz do naszego zespołu lektorów

W Speaking House

tworzymy miejsce, które przyciąga swoją atmosferą, dlatego też poszukujemy osób energicznych, rozmownych i otwartych na nowe pomysły. Twoim głównym zadaniem będzie rozmawianie, więc oczekujemy, że Twoje umiejętności komunikacji stoją na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o język angielski, każdy z naszych lektorów musi reprezentować poziom co najmniej C1 i być w stanie wytłumaczyć w prosty sposób zawiłości tego języka. Pracujemy z pasji do języka, postępujemy według zasad fair-play i robimy wszystko, aby zarówno lektorzy jak i uczniowie, byli jak najbardziej zadowoleni. Zapraszamy do współpracy! :)

Obowiązki:

  • Prowadzenie indywidualnych konwersacji w biurze lub on-line zgodnie z programem Speaking House
  • Krótkie raportowanie odbytych zajęć
  • Wpisywanie odpowiednich notatek i słownictwa na platformach podczas zajęć
  • Trzymanie się harmonogramu zajęć ustalonego z uczniem i z biurem
  • Szybkie odpowiadanie na wiadomości i dotrzymywanie terminów

Czego oczekujemy:

  • Doskonała znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Pasja do przekazywania wiedzy innym
  • Doświadczenie w nauczaniu
  • Dyspozycyjność w wymiarze co najmniej 15 godzin w tygodniu
  • Odpowiednie zaangażowanie w proces nauki słuchacza

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania i umiejętności
  • Partnerstwo i zasady fair-play w firmie
  • Elastyczny grafik
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawym projekcie i szanse rozwoju
  • Ciekawa praca z interesującymi ludźmi
  • Ogrom materiałów przygotowanych przez biuro oraz wsparcie merytoryczne

Jeśli przekonała Cię nasza oferta i chcesz dołączyć do zespołu wyślij nam swoje CV oraz kilka zdań napisanych po sobie w języku angielskim na adres praca@speakinghouse.pl

Masz pytania o pracę lub proces rekrutacji? Zapoznaj się z listą tych najczęściej zadawanych lub wyślij nam wiadomość. Chętnie wszystko wyjaśnimy :)

TO MY!

Przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji, wyszkolimy i odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Maciej Maciejewski
Speaking House Founder
Katarzyna Sowa
Speaking House Manager
Barbara Nowakowska-Vinohradov
Speaking House Assistant Manager
Magdalena Maciąg
Speaking House HR Manager
Angelika Malik
Wraz z zespołem administracyjnym dbam o to, żeby poziom obsługi klienta zawsze stał na jak najwyższym poziomie. Wspólnie zbudowaliśmy bardzo wydajny i błyskawiczny system organizacji zajęć. Wszystkie Twoje zapytania zostaną zaadresowane bardzo szybko i zawsze zorganizujemy kurs idealnie pod Twoje preferencje.
Kasia Sowa
W Speaking House zajmuję się obsługą kursu - pomogę Ci się zapisać, odpowiem Ci na wszelkie pytania związane z formalnościami. Lubię pracę z ludźmi i dla ludzi, dlatego praca jako menedżerka szkoły językowej to dla mnie czysta przyjemność. Uważam także, że kluczem efektywnej pracy jest zaangażowanie, wytrwałość w realizowaniu powierzonych zadań oraz właściwe relacje z zespołem.
W Speaking House zajmuję się bieżącymi wydarzeniami oraz prowadzeniem biura - pomogę Ci przedłużyć umowę, zawiesić kurs oraz sprawdzę Twoje bieżące płatności. Jestem osobą otwarta, kreatywną lubiącą kontakt z ludźmi. Na codzień miłośniczka podróży i książek z zakresu rozwoju osobistego. Praca to dla mnie czysta przyjemność.
W Speaking House, oprócz prowadzenia zajęć, zajmuję się również procesem rekrutacji. Umawiam spotkania z potencjalnymi lektorami sprawdzając przy tym ich umiejętności. Dodatkowo, prowadzę szkolenia dla nowych lektorów i “służę pomocą”. To idealna praca dla mnie, ponieważ uwielbiam kontakt z ludźmi i wyzwania, które się z nim wiążą.