Z zestawem książek Angielska Gramatyka od Speaking House

skutecznie i z łatwością opanujesz wszystkie gramatyczne zawiłości języka angielskiego

CO ZNAJDZIESZ W NASZYM ZESTAWIE

Sprawdź jak działa skuteczny i przejrzysty system tej publikacji.

Zestaw książek
2 KOMPLETNE E-BOOKI
W zestawie znajdziesz książkę Angielskie Czasy w Pigułce oraz Speaking House Gramatyka. Każda z nich stanowi w pełni autonomiczną publikację.
Kompletny zakres
KOMPLETNA GRAMATYKA
E-booki zawierają wszystkie zagadnienia angielskiej gramatyki. Zaczynając od prostych czasów, a kończąc na dużo bardziej zaawansowanych działach.
Platformy On-line
OPRACOWANIA TEORETYCZNE
Każdy rozdział ćwiczeń jest poprzedzony teoretycznym omówieniem zagadnienia. Ułożyliśmy je w taki sposób, aby były jak najłatwiejsze do zrozumienia.
Praktyczne podejście
UNIWERSALNY MATERIAŁ
Książka jest dedykowana zarówno dla bardziej, jak i mniej zaawansowanych. Każdy rozdział zaczyna się od bardziej ogólnego zakresu i stopniowo porusza coraz bardziej skomplikowane kwestie.
Platformy On-line
315 STRON ĆWICZEŃ
Zdecydowaliśmy się głównie na ćwiczenia w formie tłumaczeń z polskiego na angielski, aby ułatwić naukę z kontekstu. Rozdziały z elementami, które ciężko tłumaczą się na polski zawierają inne rodzaje ćwiczeń.
Praktyczne podejście
PRAKTYCZNE WSPARCIE
W obydwóch książkach znajdziesz również klucze odpowiedzi i tematy do konwersacji z pytaniami do każdego działu, które możesz ćwiczyć z lektorem.

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE E-BOOKI

Przejrzysty i minimalistyczny układ pomoże Ci śledzić swój postęp. Jest print-friendly, jeśli uznasz, że chcesz ją wydrukować.

JAK KORZYSTAĆ Z TYCH E-BOOKÓW

Sprawdź skuteczny system oparty na nauce z kontekstu

Angielskie Czasy w Pigułce
Zdecydowaliśmy podzielić tę publikację na 2 osobne książki. Jedna z nich porusza tematykę angielskich czasów. Angielskie czasy bywają problematyczne. Dlatego w tej książce, oprócz osobnych rozdziałów z czasami i kontrastów tych najczęściej mylonych, umieściliśmy co kilka z nich powtórki z mieszankami wszystkich poprzednich rozdziałów.
W ten sposób najpierw nauczysz się konstrukcji i użycia każdego z nich osobno, następnie w porównaniu z innymi podobnymi czasami, a na koniec dowiesz się jak łączyć wszystkie czasy w spójną wypowiedź.
Angielska Gramatyka od Speaking House
Oprócz czasów, w zestawie znajdziesz również książkę skupiającą się na innych zagadnieniach angielskiej gramatyki. Omawiamy w wszystko, zaczynając od czasowników modalnych, przez tryby warunkowe, mowę zależną i stronę bierną, aż po Unreal Past.
W każdym rozdziale ćwiczenia jak i teoria zaczynają się od jak najprostszych użyć i przykładów i stopniowo przechodzą do tych trudniejszych. W ten sposób, nawet początkujący będą w stanie zrozumieć zagadnienia uznawane za bardziej zaawansowane, takie jak na przykład mowa zależna.
Ćwiczenia z kontekstem
W obydwóch książkach, zdecydowaliśmy się na ćwiczenia z tłumaczeniami. W ten sposób będziesz w stanie nie tylko nauczyć się tworzyć pełne zdania w języku angielskim, ale również nabędziesz nawyk myślenia po angielsku.
W przypadku niektórych rozdziałów, takich jak rodzajniki (a, an, the), znajdziesz bardziej standardowe ćwiczenia. Te fragmenty gramatyki nie mają swojego odpowiednika w języku polskim i forma tłumaczeń utrudniłaby zrozumienie tych zagadnień.
Eliminuj błędy
Na końcu książki znajdziesz odpowiedzi do ćwiczeń. Ułożyliśmy je w taki sposób, aby kluczową rolę miała przede wszystkim gramatyka. Używamy prostszego słownictwa tak, aby nie utrudniać zadania.
Oprócz odpowiedzi znajdziesz również pytania do konwersacji, które możesz przećwiczyć z lektorem lub znajomym.
Skutecznie ucz się słówek
Na początku każdego rozdziału znajdziesz odnośnik do zestawu słownictwa. Przed rozpoczęciem ćwiczeń, spróbuj nauczyć się tych słówek.
Platforma z której korzystamy umożliwia różne formy nauki. Od prostego wypełniania pól, aż po interaktywne gry. Słówka są ułożone w taki sposób, że te sprawiające Ci najwięcej problemów będą pojawiały się najczęściej.
Naucz się poprawnego kontekstu
Po zapoznaniu się ze słownictwem z danego działu, przystąp do ćwiczeń z tłumaczeniami.
Przygotwaliśmy je, opierając się na zdaniach, które rzeczywiście można usłyszeć na codzień w międzynarodowym zespole. Po krótkim czasie spędzonym z książką zauważysz, że dużo lepiej będziesz sobie radzić w sytuacjach biznesowych o różnym charakterze.
Rozdziały
Podzieliliśmy książkę na praktyczne rozdziały, abyś mógł przygotować się do każdej sytuacji.
Książka zawiera rozdziały bardziej ogólne, takie jak przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, spotkanie po angielsku lub konferencja biznesowa oraz bardziej specjalistyczne takie jak księgowość, angielski prawny lub marketing.
Eliminuj błędy
Na końcu książki znajdziesz odpowiedzi do ćwiczeń z tłumaczeniami. Ułożyliśmy je w taki sposób, aby kluczową rolę miały słówka z zestawów.
Oprócz odpowiedzi znajdziesz również pytania do konwersacji, które możesz przećwiczyć z lektorem lub znajomym.

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Czy mogę gdzieś zobaczyć spis treści i zapoznać się z fragmentami?

Tak! Poniżej możesz zamówić darmową próbkę zestawu, w której znajdziesz fragmenty 2 e-booków, każdy z dwoma pełnymi rozdziałami.

Dla osób na jakim poziomie jest przeznaczony ten e-book?

Książki sprawdzą się dla każdego, kto ma przynajmniej podstawy języka angielskiego. Ułożyliśmy je w ten sposób, aby były odpowiednia dla osób zarówno na poziomie pre-intermediate jak i wyższych. Jeśli Twój poziom to przynajmniej A2, na pewno sobie poradzisz.

Gdzie i jak mogę kupić e-booka?

Książkę możesz zamówić klikając w odnośnik na dole strony. Po dokonaniu zamówienia, dostaniesz dostęp do e-booka na swój adres mailowy.

Jak mogę za niego zapłacić?

Za książkę możesz zapłacić bezpiecznie przez autoryzowane płatności T-Pay.

Mam jeszcze kilka pytań. Gdzie mogę się dowiedzieć więcej?

Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące książek lub innych kwestii mailowo. Napisz do nas na hello@speakinghouse.pl

OPINIE

Przeczytaj co mówią o nas nasi uczniowie

Łukasz Jaworski
Wystawiam pozytywną opinię na temat szkoły. Doceniam poziom organizacyjny oraz same zajęcia! Specjaliści ze szkoły są niezwykle aktywni jeżeli chodzi o przygotowywanie dodatkowych ciekawych materiałów - newsletter, książki i inne materiały. Polecam!
Pokaż na Googlach
Klaudia Połowiec
Bardzo polecam Speaking House, dobra organizacja pracy, profesjonalizm lektorów, bardzo różnorodne i ciekawe materiały, które uczą praktycznego używania języka, dużo mówienia i swoboda na zajęciach. Jak dla mnie wszystko na plus!
Pokaż na Facebooku
Ania Musiał
Świetna szkoła językowa! Zaangażowanie oraz profesjonalizm osób tu pracujących godny podziwu. Nie ma problemu z wyborem terminu zajęć, duża ilość ciekawych materiałów przygotowywanych na każde zajęcia.
Pokaż na Googlach
POBIERZ DARMOWĄ PRÓBKĘ

Zapoznaj się z fragmentem naszej publikacji zanim zdecydujesz się na zakup

ILE TO KOSZTUJE?

Opanuj angielską gramatykę raz na zawsze za niewielką cenę

  • 29 zł
  • Skutecznie opanuj całą angielską gramatykę dzięki efektywnej formie
  • Dwa pełne e-booki w cenie jednego
  • Przystępne opracowania teoretyczne zawiłości języka angielskiego
  • 315 stron praktycznych ćwiczeń z rozwiązaniami