Inne - Speaking House - nauka angielskiego w praktyce!
Zajęcia próbne
ZAPISZ SIĘ NA
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
Facebook
ODWIEDŹ NASZ
FACEBOOK

NAJNOWSZY ARTYKUŁ

Samodzielna nauka języka angielskiego

Samodzielna nauka języka angielskiego

Samodzielna nauka języka angielskiego może być dużym wyzwaniem. Zapraszamy do obszernego poradnika w którym tłumaczymy szczegółowo jak zabrać się do tego zabrać.

Question tags i ich użycie w języku angielskim

Jeśli zastanawiacie się dlaczego czasami na końcu zdań znajdują się: ‚isn’t it?’ lub ‚doesn’t it?’ to ten artykuł zdecydowanie się przyda!

księgowość

Księgowość po angielsku

Jeżeli księgowość jest czymś czym zajmujesz się na co dzień lub potrzebujesz słownictwa związanego z tą branżą w pracy, serdecznie zapraszamy do naszego artykułu.

Konstrukcje gramatyczne z both, all, other, too oraz enough

Czasami jedne z najbardziej powszechnych słówek sprawiają największe problemy. W tym artykule rozwiewamy wątpliwości związane z powyższymi określnikami.

owocne negocjacje

Negocjacje po angielsku

Jeśli czekają Cię negocjacje w języku angielskim, to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do lektury naszego poradnika na ten temat.

Angielskie idiomy i wyrażenia związane z jesienią

Zapraszamy do lektury artykułu o tematyce jesiennej. Nauczycie się wiele ciekawych zwrotów przydających się w życiu codziennym.

spotkanie biznesowe online

Spotkanie biznesowe po angielsku

Zapraszamy na poradnik o tym jak dobrze wypaść na spotkaniu biznesowym po angielsku. Z tymi zwrotami poradzisz sobie w każdej sytuacji!

Czas Past Perfect – budowa i użycie

W tym artykule opisujemy czas Past Perfect, który jest przydatny nie tylko jako zwykły czas, ale również jako element bardziej skomplikowanych zagadnień gramatycznych. Zapraszamy!

nauka relative clauses

Unreal Past, czyli przeszłość nierzeczywista

Unreal Past to jedno z bardziej zaawansowanych zagadnień angielskiej gramatyki. Nie znaczy to jednak, że jest to rzecz nie do opanowania. Zapraszamy do lektury.

Kompendium podróżnika – czyli jak dogadać się po angielsku za granicą?

Nadchodzi czas urlopów i podróży, więc na pewno wielu osobom przyda się poradnik o tym jak dogadać się za granicą. Zapraszamy do lektury po garść praktycznej wiedzy.

Wiosenne idiomy i wyrażenia na każdą okazję

W końcu mamy wiosnę! Z tej okazji zapraszamy do naszego artykułu o wyrażeniach związanych z tą porą roku.

CV po angielsku – jak je dobrze napisać

W tym artukule tłumaczymy jak napisać poprawnie CV w języku angielskim. Serdecznie zapraszamy do przeczytania osoby, które właśnie planują zmianę pracy.