Inne - Speaking House - nauka angielskiego w praktyce!
Zajęcia próbne
ZAPISZ SIĘ NA
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
Facebook
ODWIEDŹ NASZ
FACEBOOK

Angielskie idiomy i wyrażenia związane z jesienią

Zapraszamy do lektury artykułu o tematyce jesiennej. Nauczycie się wiele ciekawych zwrotów przydających się w życiu codziennym.

Wiosenne idiomy i wyrażenia na każdą okazję

W końcu mamy wiosnę! Z tej okazji zapraszamy do naszego artykułu o wyrażeniach związanych z tą porą roku.

Nauka angielskiego przez internet

W dzisiejszym świecie jakiekolwiek aktywności face-to-face są bardzo utrudnione. Można jednak zrobić użytek z czasu spędzanego w domu i wykorzystać internet jako narzędzie do nauki języka angielskiego. Zapraszamy do lektury!

British vs. American English – różnice w leksyce

Często słyszy się, że angielski brytyjski i amerykański dość znacznie się różnią. W tym artykule tłumaczymy te różnice!

Cechy dobrego lektora języka angielskiego

Masz problem ze znalezieniem dobrego lektora języka angielskiego? Zapraszamy do naszego artykuły o tym jakie cechy powinna mieć taka osoba i czemu tak ciężko ją znaleźć.

Jak nauka języka może zmienić Twoje życie?

Oprócz oczywistych zalet znajomości języka angielskiego na wysokim poziomie, jest kilka na prawdę zaskakujących. Dowiedz się jak nowy język może zupełnie zmienić Twoje życie.

6 mitów o nauce angielskiego

Obalamy 6 popularnych mitów o nauce języka angielskiego i przedstawiamy realistyczną drogę do płynności. Między innymi ten, że dorośli gorzej przyswajają nowy język niż dzieci.

Nauka języka a osobowość – przydatne wskazówki

Istnieją tysiące sposobów na naukę angielskiego. Tak samo istnieją tysiące różnych osobowości. Co ma jedno do drugiego? Żeby osiągnąć szybki postęp musimy dopasować sposób do swojej osobowości.

Miejsca przyjazne nauce angielskiego w Krakowie

Gdzie oprócz zajęć uczyć się angielskiego? W Krakowie znajdziemy mnóstwo miejsc, które to umożliwiają. Zapraszamy do krótkiego wpisu, gdzie wymieniamy takie miejsca.

O angielskich akcentach słów kilka..

Angielski to bardzo ciekawy i zróżnicowany język, rodzimy da prawie 400 milinów ludzi na całym świecie. Prezentujemy najbardziej rozpoznawalne akcenty!