Zajęcia próbne
ZAPISZ SIĘ NA
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
Facebook
ODWIEDŹ NASZ
FACEBOOK

NAJNOWSZY ARTYKUŁ

Zaimki ilościowe, czyli quantifiers. Jak je poprawnie stosować?

Jak skutecznie uczyć się słówek?

Dla niektórych nauka gramatyki to koszmar. Dla innych to właśnie słówka. W tym poradniku piszemy jak uczyć się ich naprawdę skutecznie.

How do the English pronounce it? – przykłady najczęściej źle wymawianych słów w języku angielskim

Jako polacy, bardzo często mamy problemy z wymową pewnych angielskich słów. W tym poradniku dowiesz się jakie błędy najczęściej popełniamy.

Jak zrobić profil po angielsku na LinkedIn?

Piszemy jak napisać dobre bio na LinkedIn, żeby przyciągnąć uwagę rekruterów i potencjalnych klientów. Na pewno osoby chcące wzmocnić swoją markę osobistą powinny koniecznie przeczytać ten poradnik!

Jak uczyć się angielskiego ze słuchu?

Słuchanie, jako jeden z filarów znajomości języka wielu osobom sprawia problem. Tłumaczymy krok po kroku jak się zabrać za naukę angielskiego ze słuchu i jak to robić, żeby osiągać spektakularne efekty.

Powiesz (prawie) wszystko znając te proste czasy!

Zapraszamy do bardzo kompleksowego poradnika na temat podstawowych angielskich czasów. Prawdopodobnie potrzebujesz ich więcej, ale na pewno będziesz w stanie dogadać się na 99% tematów jeśli poznasz tylko te!

Czy warto uczyć się angielskiego przez Skype?

Masz mało czasu, ale potrzebujesz nauczyć się angielskiego? W tym poście dowiesz się jak działają zajęcia przez internet. Zapraszamy!

Let’s talk about the future! Kompleksowy poradnik o czasach przyszłych w języku angielskim

Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika o czasach przyszłych w języku angielskim. Poruszamy każdy czas i każdy przypadek jaki istnieje!

Mów płynniej z linking words!

Linking words to nic innego jak spójniki, czyli te części mowy, które „spajają” naszą wypowiedź w logiczną całość, łącząc ze sobą zdania, czy nawet akapity. Tłumaczymy jak używać ich w praktyce!

Jak uczyć się angielskiego z książek?

Czytanie ze zrozumieniem jest jedną z trudniejszych sztuk w nauce języka. Książki kreują jednak naszą wyobraźnię i uczą myśleć w danym języku. Wytłumaczymy Ci jak się zabrać do czytania po angielsku.

Jak opanować 4 podstawowe umiejętności językowe

Mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie. Każda z tych umiejętności wymaga nieco innego podejścia. W tym artykule wyjaśnię jak najlepiej to zrobić i jakie metody stosuję osobiście kiedy uczę się nowego języka. Zapraszam!

Jak porozumiewać się sprawnie po angielsku bez względu na poziom?

W tym artykule obalamy popularny mit o tym, że trzeba być na naprawdę wysokim poziomie, żeby sprawnie komunikować się po angielsku, oraz tłumaczymy jak korzystać ze swojej wiedzy.

Błędy, które robisz, a o tym nie wiesz.

Zdecydowana większość Polaków robi te błędy nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Niektóre z nich całkowicie zmieniają lub wręcz odwracają sens zdania. Wymieniamy te, które wyłapujemy najczęściej i tłumaczymy co jest nie tak.