Najczęściej zadawane pytania

Aby ułatwić Ci życie stworzyliśmy listę najczęstszych pytań, które dostajemy od naszych nowych uczniów.
W jakich godzinach możemy się spotykać?

Po tym jak się z nami skontaktujesz i określimy Twoje potrzeby, wyślemy Ci dostępne terminy naszych lektorów i wspólnie ustalimy dogodną dla Ciebie godzinę. Zajęcia prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 21:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00 na Skype.

Gdzie jesteście?

Zapraszamy do naszego biura na Syrokomli 22/6 w Krakowie na zajęcia stacjonarne, lub na zajęcia przez internet przez komunikatory takie jak Skype lub Google Hangouts.

Nie jestem przekonany do zajęć przez internet, czy jest to skuteczna metoda?

Z naszego doświadczenia zajęcia przez internet nie ustępują niczym zajęciom face-to-face jeśli chodzi o skuteczność. Natomiast niosą ze sobą pewne wygody. Możesz uczyć się języka w domowym zaciszu, bez wychodzenia z domu, w szczególności w zimę :) Dzielicie z lektorem dokument, z opcją edycji i podglądem na żywo dla dwóch stron, więc nic Ci nie umknie.

Jak wyglądają lekcje w Speaking House?

Koncentrujemy się przede wszystkim na używaniu języka w praktyce i przełamywaniu bariery językowej. Na zajęciach rozmawiamy na tematy bieżące lub na temat materiałów, które wcześniej otrzymujesz. Podczas tych rozmów wyłapujemy Twoje błędy i podpowiadamy jak powiedzieć coś lepiej. Ciągle wprowadzamy nowe zwroty i słowa i uczymy Cię jak stosowac je w praktyce. Jeśli więc jesteś początkujący lub zaawansowany i Twoim największym problemem jest nawiązywanie kontaktów w życiu osobistym lub w środowisku biznesowym, to nasza metoda jest dla idealna dla Ciebie.

Czy mogę umówić się na zajęcia próbne?

Tak! Wyślij nam wiadomość, a umówimy się na zajęcia próbne za połowę ceny i bez żadnych zobowiązań.

Prowadzicie lekcje indywidualne czy grupowe?

Zajęcia odbywają się indywidualnie, lub w dwuosobowych grupach. We dwójkę zawsze raźniej i przede wszystkim taniej! Jeśli prowadzisz działalność i chcesz rozwinąć kompetencje swoich pracowników skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

Kiedy zaczynają się zajęcia?

Kursy które prowadzimy powstały w myśl indywidualnych konwersacji, które odbywają się cały rok. Dlatego też możesz dołączyć kiedy tylko chcesz. Prowadzimy zajęcia od poniedziałku do piątku o 7:00 do 21:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00

Czy mogę przekładać zajęcia?

Tak, zajęcia możesz przełożyć do godziny 19 w dzień poprzedzający zajęcia.

Jak mogę zapłacić za to zapłacić?

Zajęcia możesz opłacić przelewem na nasze konto. Przyjmujemy płatności miesięczne lub z góry za cały kurs.

Chciałbym popracować nad angielskim wykorzystywanym w mojej branży. Czy to możliwe?

Tak! Nasi lektorzy z chęcia porozmawiają z Tobą o Twojej pracy. Pomogą Ci w nabyciu umiejętności swobodnej komunikacji z Twoimi kolegami z pracy lub z klientami.

Czy czeka mnie dużo w domu?

Z naszego doświadczenia wynika, że praca własna to duża część sukcesu. Poprosimy Cię, o przesłuchanie lub przeczytanie przynajmniej jednej rzeczy z cotygodniowej listy. Czeka Cię również nauka słownictwa, gramatyki i zwrotów w Twoich platformach. Co jakiś czas przetłumaczysz lub napiszesz tekst. Pamiętaj jednak, że jesteśmy elastyczni. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie i w zależności od tego ile masz czasu, dostosujemy ilość Twojej pracy własnej do Twoich potrzeb i możliwości czasowych.

Czy muszę coś robić przed pierwszymi zajęciami?

Kiedy się z nami skontaktujesz i zdecydujesz na pierwsze zajęcia, przeprowadzimy analizę Twoich potrzeb oraz poprosimy o wypełnienie krótkiego testu. W ten sposób już od pierwszych zajęć będziemy mogli skoncentrować się na tym czego potrzebujesz. Dostaniesz również listę materiałów do słuchania i czytania.

Ile czasu zajmie mi nauka języka? Za ile przełamę barierę mówienia?

Nasi uczniowie już po kilku zajęciach pozbywają się blokady i są w stanie rozmawiać znacznie swobodniej i płynniej. Musisz jednak pamiętać, że nauka języka to proces, który wymaga pewnej ilości czasu i pracy. Przy odpowiedniej systematyczności efekty zobaczysz bardzo szybko.

Jakie materiały wysyłacie?

Przed każdymi zajęciami wysyłamy coś do przeczytania, bądź obejrzenia. Korzystamy z bardzo interesujących materiałów, w których będziesz mieć styczność z naturalnym, mówionym językiem, takich jak filmy, seriale, posty, wywiady, konferencje, TED Talks, Youtube, fora, portale, blogi, vinesy. Unikamy jak tylko mogę suchych, wyuczonych listeningów, z prostego powodu – nikt tak naprawdę nie prowadzi rozmów w taki sposób!

Mój poziom nie pozwala mi na słuchanie materiałów, ani na podtrzymanie rozmowy. Czy znajdę coś dla siebie?

Tak! Możemy zaproponować Ci nasz program dla początkujących. Zaczynamy nasze zajęcia od gruntownej powtórki wszystkich rzeczy, które umożliwiają komunikację na podstawowe tematy. Następnie wprowadzamy elementy rozmowy i z czasem staramy się aby te elementy zajmowały coraz dłuższą część zajęć. Wyślemy Ci też proste materiały do słuchania i czytania.

Chciałbym popracować też nad gramatyką, czy jest to możliwe?

Tak, w naszym standardowym programie konwersacji, nie robimy ćwiczeń gramatycznych na zajęciach, jednak jeśli uczeń wyrazi taką chęć, dostosujemy zajęcia do oczekiwań.

Czy platformy internetowe są trudne w obsłudze?

Nie. Platformy z których korzystamy są bardzo intuicyjne, a na pierwszych zajęciach wysyłamy krótki tutorial jak z nich korzystać.

Czy mogę zmienić lektora, jeśli nie będzie spełniał moich oczekiwań?

Tak, choć wiemy, że zdarza się to bardzo rzadko. Jeśli Twoja współpraca z lektorem nie będzie Cię satysfakcjonowała, po ustaleniu powodów, skontaktujemy Cię z innym lektorem z zespołu.

Chciałbym o coś jeszcze spytać..

Możesz do nas zadzwonić na numer: 690-995-096, wysłać e-mail: hello@speakinghouse.pl lub wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się poniżej.

Zajęcia próbne
ZAPISZ SIĘ NA
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
Facebook
ODWIEDŹ NASZ
FACEBOOK

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?

Wypełnij poniższy formularz i wyślij nam wiadomość!
Odpowiemy na wszelkie pytania w przeciągu 24 godzin.

PODAJ SWOJE IMIĘ
PODAJ NUMER TELEFONU
PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL
NIEPRAWIDŁOWY ADRES E-MAIL
NAPISZ NAM KRÓTKĄ WIADOMOŚĆ
Administratorem danych osobowych jest Speaking House Syrokomli 22/6. Dane wpisane w formularzu kontaktowym
będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.
Wszelkie prawa zastrzeżone - Speaking House 2018
Icons made by Freepik, Lucy G, Gregor Cresnar, monkik, dDara, Eucalyp, Nikita Golubev, Iconnice, Smashicons from www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY