Zajęcia próbne
ZAPISZ SIĘ NA
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
Facebook
ODWIEDŹ NASZ
FACEBOOK
Zadzwoń do nas!
690 995 096

Zespół

Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych lektorów, których łączy pasja do języka angielskiego i wyniki w nauczaniu

Maciej Maciejewski
Założyciel/Lektor
Kraków/On-Line
Basia Firlej
Lektor języka angielskiego
Kraków/On-Line
Agnieszka Pająk
Lektor języka angielskiego
Kraków/On-Line
Pamela Wiśniowska
Lektor języka angielskiego
Kraków/On-Line
Diana Kucher
Lektor języka angielskiego
Kraków/On-Line
Wojciech Gawor
Lektor języka angielskiego
Kraków/On-Line
Magda Maciąg
Lektor języka angielskiego
Kraków/On-Line
Kasia Sowa
Doradca do spraw kursu
Anna Struzik
Lektor języka angielskiego
On-Line
Gabriela Kostrzewa
Lektor języka angielskiego
On-Line
Joanna Popławska
Lektor języka angielskiego
Kraków/On-Line
Klaudia Łoch
Lektor języka angielskiego
Kraków/On-Line
Anastazja Krawczyk
Lektor języka angielskiego
Kraków/On-Line
Dominika Malorna
Lektor języka angielskiego
Kraków/On-Line
Dariusz Łaś
Lektor języka angielskiego
On-Line
Maciej Maciejewski
Maciej Maciejewski
Założyciel Speaking House, który wierzy że nauka może być jednocześnie rozrywką. Swój angielski szlifował od najmłodszych lat i podczas licznych pobytów w Wielkiej Brytanii, ostatecznie zdobywając certyfikat Proficiency. Wierzy w ciężką pracę, ale podchodzi do życia z dużą dawką humoru.
Anna Filipiak
Basia Firlej
Z wykształcenia jestem magistrem filologii. Umiejętność płynnego porozumiewania się po angielsku nabyłam głównie dzięki licznym podróżom, pracowałam m.i.n jako nauczyciel angielskiego w Hiszpanii. Wierzę że nauka języków wzbogaca nasze spojrzenie na świat i poprawia jakość życia. Myślę, że każdy jest w stanie nauczyć się dobrze mówić w języku angielskim - potrzebne jest zaangażowanie, otwartość i chęci, ale nie mniej ważna jest ciekawa i przyjazna atmosfera na zajęciach.
Wiktoria Orłowska
Agnieszka Pająk
Jestem absolwentką University of Cambridge, gdzie studiowałam Human, Social, and Political Sciences. Moje najwcześniejsze wspomnienie związane z językiem angielskim, to granie w gry na Game Boy'u. Od tamtego momentu angielski otaczał mnie już zawsze. W wieku 15 lat zdobyłam CPE, potwierdzający biegłą znajomość języka; wówczas rozpoczęła się moja wieloletnia przygoda z nauczaniem, podczas której zdobyłam doświadczenie w uczeniu zarówno dzieci, jak i dorosłych. Istotne jest dla mnie, aby moi uczniowie przełamywali bariery, oswajając się z językiem angielskim jako żywym i ciągle zmieniający się tworem. Dodatkowo, wieloletni pobyt w UK pozwolił mi zapoznać się z językiem codziennym, ciągle budując na mojej wiedzy teoretycznej. Wszystkie te doświadczenia powodują, że czuję się pewnie ucząc języka angielskiego jako narzędzia.
Pamela Wiśniowska
Pamela Wiśniowska
Swoje zamiłowanie do języka angielskiego odkryła w wieku 5 lat i do dziś towarzyszy jej zarówno na studiach, jak i prywatnym życiu. Według Pameli nauka języka angielskiego nie musi być nudna, dlatego też jest zwolenniczką mediów, zarówno tradycyjnych, jak i social media, jako narzędzi do przyswajania nowego języka. Dla niej koncentracja, chęci i odrobina humoru to klucz do efektywnej nauki.
Diana Kucher
Diana Kucher
Niektórzy uważają, że znajomość angielskiego jest dziś niezbędna i oczywista, zwłaszcza jeśli chodzi o karierę. I pewnie mają rację, ale język to o wiele więcej, niż tylko korzyści zawodowe, to też zupełnie inne postrzeganie świata i otwartość na nowe doświadczenia. W moim rozumieniu idealna praca to możliwość dzielenia się wiedzą i poznawania nowych ludzi, ponieważ też zawsze mogę się czegoś nauczyć. Odnalazłam się w nauczaniu, więc udało mi się znaleźć rozwiązanie i połączyć pracę z pasją. Są dwa motto, w które wierzę z całego serca: “The more you give, the more you receive” i “Jeśli nie możesz dojść do doskonałości dzięki
Barbara Firlej
Wojciech Gawor
Styczność z językiem angielskim miał już od najmłodszych lat. Obecnie pasjonat fotografii i muzyk po godzinach. Przede wszystkim w nauce języka stawia na zdolność płynnego wypowiadania się bez przeszkód. Praktykował nauczanie języka w Hiszpanii w ramach projektu Wolontariatu Europejskiego. Wojtek wierzy, że kontakt z ludźmi innych krajów w sposób wyjątkowy zmienia nasz sposób postrzegania świata.
Marta Durańska
Magda Maciąg
Idąc za głosem serca wybrałam studia filologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Języki obce, a w szczególności język angielski, pomogły mi przełamać wiele osobistych barier i otworzyć się na świat. Wierzę, że nauka języka obcego to wymagające ale też niesamowicie satysfakcjonujące doświadczenie.
Wojciech Gawor
Kasia Sowa
W Speaking House zajmuję się obsługą kursu - pomogę Ci się zapisać, odpowiem Ci na wszelkie pytania związane z formalnościami. Lubię pracę z ludźmi i dla ludzi, dlatego praca jako doradca do spraw kursów to dla mnie czysta przyjemność. Uważam także, że kluczem efektywnej pracy jest zaangażowanie, wytrwałość w realizowaniu powierzonych zadań oraz właściwe relacje z zespołem.
Diana Kucher
Anna Struzik
Z wykształcenia jestem absolwentem języków stosowanych. Język angielski jest nieodłącznym elementem mojego życia ze względu na rodzinę i znajomych za granicą. Jestem przekonana, że nauka nie musi być nudna ani ciężka, a wręcz przeciwnie może okazać się przyjemną formą spędzania wolnego czasu. W pracy najważniejsze są dla mnie miła atmosfera i pozytywne nastawienie. Myślę, że jeśli do nich dodamy własne zaangażowanie, to możemy uzyskać świetne rezultaty.
Wojciech Gawor
Gabriela Kostrzewa
Jestem absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim, a nauką języka na różnych poziomach zajmuję się od prawie 3 lat. Uważam, że nauka jezyków obcych to najlepszy sposób na poznanie ciekawych ludzi oraz kultur. Moja przygoda z tym językiem zaczęła się od lekcji w szkole, co z czasem zamieniło się w fascynację wszystkim, co anglojęzyczne. Dlatego też polecam swoim uczniom i słuchaczom otaczanie się językiem za pomocą róznych mediów. W dzisiejszych czasach mamy ogrom możliwości, którego szkoda nie wykorzystać!
Wojciech Gawor
Joanna Popławska
Po 5 latach za granicą (w USA, UK i Szwecji) wróciłam do Polski. Skończyłam skandynawistykę na UCL w Londynie, ale angielski nadal pozostaje w centrum moich zainteresowań - aktualnie studiuję tłumaczenia specjalistyczne na UJ. Lubię dzielić się swoją wiedzą z innymi i uważam że nie ma lepszego sposobu na naukę języka niż konwersacje – najlepiej o tym, co nas pasjonuje!
Wojciech Gawor
Klaudia Łoch
Z doświadczenia wiem, że najlepszym sposobem na naukę języka obcego jest otaczanie się nim. Oglądanie filmów, czytanie książek, a przede wszystkim konwersacje w języku angielskim. Mieszkając całe dzieciństwo w Stanach Zjednoczonych miałam nieustanny kontakt z tym językiem. Moim zdaniem, języki obce łączą ludzi i kultury, otwierają pogląd na świat oraz zwiększają możliwości zawodowe. Na zajęciach staram się w przyjaznej atmosferze zmotywować do mówienia w języku angielskim i przełamania bariery językowej. Wierzę, że chęci, odpowiednie nastawienie oraz ciężka praca to klucz do sukcesu.
Wojciech Gawor
Anastazja Krawczyk
Na mojej drodze do doskonalenia języka angielskiego napotkałam wielu niesamowitych nauczycieli, którzy dali mi przykład jak rozpalić w słuchaczach motywację i satysfakcję ze zdobywania wiedzy na temat nowych języków. Specjalizuję się w Business Linguistics - to doświadczenie dało mi wgląd w to jak ważny jest angielski w multikulturowym działaniu wielu firm i organizacji. Uważam, że posiadanie możliwości kontaktu z osobami różnego pochodzenia i w różnych zakątkach świata jest wielkim przywilejem, a język angielski jest w tej chwili do tego kluczem.
Wojciech Gawor
Dominika Malorna
Swoje zamiłowanie do języków obcych odkryła już w dzieciństwie, uczęszczając na liczne kursy i zajęcia dodatkowe. Przerodziło się to w pasję do językoznawstwa, którą kontynuowała na studiach w Polsce i za granicą. Mówi biegle po angielsku, włosku i francusku. Wierzy, że każdy język, który poznajemy, otwiera nam ogromne spektrum nowych możliwości. Zwolenniczka praktycznej nauki języka, z doświadczenia wie, że nic tak nie podnosi umiejętności językowych jak regularne konwersacje.
Wojciech Gawor
Dariusz Łaś
Od urodzenia mam nieustanny kontakt z językiem angielskim. Pochodzę z Stanów Zjednoczonych i mieszkałem tam przez 19 lat. Kształciłem się w stanach od kindergarten do ukończenia high school. Obecnie studiuję prawo w Krakowie. Pasjonuję się polityką i piłką nożną. Uważam że najlepsze podejście do nauczenia się nowego języka jest przełamanie barierę językową przez rozmowę i częste praktykowanie swoich umiejętności językowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone - Speaking House 2018
Icons made by Freepik, Lucy G, Gregor Cresnar, monkik, dDara, Eucalyp, Nikita Golubev, Iconnice, Smashicons from www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY