NAJNOWSZY ARTYKUŁ

Błędy, które robisz, a o tym nie wiesz.

Błędy, które robisz, a o tym nie wiesz.

Zdecydowana większość Polaków robi te błędy nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Niektóre z nich całkowicie zmieniają lub wręcz odwracają sens zdania. Wymieniamy te, które wyłapujemy najczęściej i tłumaczymy co jest nie tak.

Job buildings

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim – praktyczny poradnik

Wiesz, że czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna po angielsku i na samą myśl o niej czujesz ścisk w garle? Pomożemy Ci się odpowiednio do niej przygotować!

O angielskich akcentach słów kilka..

Angielski to bardzo ciekawy i zróżnicowany język, rodzimy da prawie 400 milinów ludzi na całym świecie. Prezentujemy najbardziej rozpoznawalne akcenty!

Uczymy czasu Present Perfect!

Czas Present Perfect może stanowić pewien problem, w szczególności dla nas Polaków. W naszym języku nie podobnego niewystępuje, ale mamy krótki i zwięzły tutorial jak stosować ten czas w praktyce.

8 Najlepszych aplikacji do nauki języka

Istnieje mnóstwo przeróżnych aplikacji znacznie przyspieszających naukę języków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą tych najbardziej wartościowych.

5 powodów dlaczego wciąż nie mówisz płynnie po angielsku i co z nimi zrobić.

Przecież tyle godzin przesiedzianych w szkole, na studiach i na kursach powinno dać odpowiednie rezultaty. Tłumaczymy co poszło nie tak i jak najłatwiej przełamać barierę językową.