Zajęcia próbne
ZAPISZ SIĘ NA
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
Facebook
ODWIEDŹ NASZ
FACEBOOK

Powiesz (prawie) wszystko znając te proste czasy!

Zapraszamy do bardzo kompleksowego poradnika na temat podstawowych angielskich czasów. Prawdopodobnie potrzebujesz ich więcej, ale na pewno będziesz w stanie dogadać się na 99% tematów jeśli poznasz tylko te!

6 mitów o nauce angielskiego

Obalamy 6 popularnych mitów o nauce języka angielskiego i przedstawiamy realistyczną drogę do płynności. Między innymi ten, że dorośli gorzej przyswajają nowy język niż dzieci.

Czy warto uczyć się angielskiego przez Skype?

Masz mało czasu, ale potrzebujesz nauczyć się angielskiego? W tym poście dowiesz się jak działają zajęcia przez internet. Zapraszamy!

Let’s talk about the future! Kompleksowy poradnik o czasach przyszłych w języku angielskim

Zapraszamy do przeczytania naszego poradnika o czasach przyszłych w języku angielskim. Poruszamy każdy czas i każdy przypadek jaki istnieje!

Nauka języka a osobowość – przydatne wskazówki

Istnieją tysiące sposobów na naukę angielskiego. Tak samo istnieją tysiące różnych osobowości. Co ma jedno do drugiego? Żeby osiągnąć szybki postęp musimy dopasować sposób do swojej osobowości.

Jak bezstresowo uczyć się angielskiego na co dzień?

A gdyby tak zmienić trochę nastawienie i oszukać naszą głowę tak, aby myśl o angielskim nie wywoływała stresu, zniechęcenia, znudzenia? W tym arykule dowiesz się jak to zrobić. Zapraszam do lektury!

Mów płynniej z linking words!

Linking words to nic innego jak spójniki, czyli te części mowy, które „spajają” naszą wypowiedź w logiczną całość, łącząc ze sobą zdania, czy nawet akapity. Tłumaczymy jak używać ich w praktyce!

Jak uczyć się angielskiego z książek?

Czytanie ze zrozumieniem jest jedną z trudniejszych sztuk w nauce języka. Książki kreują jednak naszą wyobraźnię i uczą myśleć w danym języku. Wytłumaczymy Ci jak się zabrać do czytania po angielsku.

Okresy warunkowe, czyli Conditionals

O, tego zupełnie nie rozumiem/nie pamiętam ze szkoły! – pomyśleliście zapewne po przeczytaniu powyższego tytułu. Nic nie szkodzi. W tym artykule raz na zawsze rozwiejemy Wasze wątpliwości do do Conditionals.

Miejsca przyjazne nauce angielskiego w Krakowie

Gdzie oprócz zajęć uczyć się angielskiego? W Krakowie znajdziemy mnóstwo miejsc, które to umożliwiają. Zapraszamy do krótkiego wpisu, gdzie wymieniamy takie miejsca.

Gerund i Infinitive – jak je stosować?

Gerund i infinitive? A co to? Tutaj dokładnie dowiesz się czym jest ten dział angielskiej gramatyki, dlaczego jest ważny i jak poprawnie używać tych form czasowników.

Jak opanować 4 podstawowe umiejętności językowe

Mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie. Każda z tych umiejętności wymaga nieco innego podejścia. W tym artykule wyjaśnię jak najlepiej to zrobić i jakie metody stosuję osobiście kiedy uczę się nowego języka. Zapraszam!

Jak porozumiewać się sprawnie po angielsku bez względu na poziom?

W tym artykule obalamy popularny mit o tym, że trzeba być na naprawdę wysokim poziomie, żeby sprawnie komunikować się po angielsku, oraz tłumaczymy jak korzystać ze swojej wiedzy.

Błędy, które robisz, a o tym nie wiesz.

Zdecydowana większość Polaków robi te błędy nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Niektóre z nich całkowicie zmieniają lub wręcz odwracają sens zdania. Wymieniamy te, które wyłapujemy najczęściej i tłumaczymy co jest nie tak.

Job buildings

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w języku angielskim – praktyczny poradnik

Wiesz, że czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna po angielsku i na samą myśl o niej czujesz ścisk w garle? Pomożemy Ci się odpowiednio do niej przygotować!

O angielskich akcentach słów kilka..

Angielski to bardzo ciekawy i zróżnicowany język, rodzimy da prawie 400 milinów ludzi na całym świecie. Prezentujemy najbardziej rozpoznawalne akcenty!

Uczymy czasu Present Perfect!

Czas Present Perfect może stanowić pewien problem, w szczególności dla nas Polaków. W naszym języku nie podobnego niewystępuje, ale mamy krótki i zwięzły tutorial jak stosować ten czas w praktyce.

8 Najlepszych aplikacji do nauki języka

Istnieje mnóstwo przeróżnych aplikacji znacznie przyspieszających naukę języków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą tych najbardziej wartościowych.

5 powodów dlaczego wciąż nie mówisz płynnie po angielsku i co z nimi zrobić.

Przecież tyle godzin przesiedzianych w szkole, na studiach i na kursach powinno dać odpowiednie rezultaty. Tłumaczymy co poszło nie tak i jak najłatwiej przełamać barierę językową.