Zajęcia próbne
ZAPISZ SIĘ NA
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
Facebook
ODWIEDŹ NASZ
FACEBOOK

Opinie

Zobacz co piszą o nas nasi uczniowie. Zapraszamy również do odwiedzenia naszego fanpage'a na Facebooku (klik!) , gdzie znajdują się niemoderowane opinie o nas!

Lektorzy w Speaking House (pozdrowienia dla Macieja i Piotra!) są osobami bardzo komunikatywnymi, z którymi można porozmawiać na każdy temat. Rozmowy są luźne, bez stresu. Do tego gramatyka przekazana w sposób przejrzysty. Przyjemnie spędzony czas z dużą korzyścią jaką jest nauka języka. Szczerze polecam.
Kasia Kos
Junior Front-end developer
Gorąco polecam! Zajęcia w Speaking House przebiegają w luźnej atmosferze, co sprzyja przełamaniu barier językowych, natomiast sposób pracy dostosowany jest do ucznia. Lektor przesyła sporo ciekawych materiałów, w postaci filmików z przeróżnych zakresów tematycznych, które stanowią nastepnie podstawę do dyskusji na zajęciach. Dzięki temu lekcje są różnorodne, a przygotowanie do nich sprawia przyjemność.
Emilia
Polecam zajęcia! Śmiesznie, ludzie do pogadania i profesjonalne podejście. Wszystko zawsze przygotowane. Dyskusje przy kawie nie dość, że ciekawe to jeszcze produktywne. Na taki kurs mógłbym chodzić nawet codziennie! :D Progres, który zrobiłem w przeciągu pół roku mogę porównać do 2 lat, które spędziłem na studiach/kursach w szkołach językowych. Każdy kto chce się przełamać i przy okazji fajnie spędzić czas powinien niezwłocznie zacząć zajęcia w Speaking House!
Damian Wójcik
Konstruktor
Polecam wszystkim zajęcia prowadzone przez Maćka, nie są one nudne, materiały przygotowywane przez niego są ciekawe i każdy znajdzie coś dla siebie. Dla każdego stara się przygotować materiały indywidualnie, związane z jego zainteresowaniami, kierunkiem studiów czy pracą. Po kilku lekcjach widzę efekty.
Anna
Virtual Customer Sales Manager
Polecam szkołę Speaking House, bo sa bardzo komunikatywni i elastyczni. Lektor szybko dostosowuje sie do twojego poziomu angielskiego. Gramatyka i slownictwo swietnie wytlumaczone, mnóstwo ciekawych ćwiczen, filmikow i quizow, ktore pozwalają zapamiętać słówka w kontekście. Czujesz, że robisz postepy a to bardzo motywuje do dalszej pracy. Zajecia zawsze ciekawe i energicznie prowadzone zwlaszcza przez Maćka. Po paru zajeciach zaczynasz spontanicznie mówić, a slowka same Cie sie przypominają.
Jakub
Programista C#
Od zawsze miałam ogromną blokadę jeśli chodzi o komunikatywne porozumiewanie się językiem angielskim. Sam język bardzo lubię, uczę się go od lat, niemniej jednak, wraz z wiekiem – blokada o której wspomniałam, robiła się coraz bardziej uciążliwa. 2 lata temu nawet zapisałam się na zajęcia z języka angielskiego w jednej z renomowanych szkół w centrum Krakowa. Nazwy szkoły nie zdradzę, pomimo iż naprawdę chwaliłam sobie podejście lektorów do prowadzenia zajęć. Niestety lekcje odbywały się w grupach (max 10 osób) – co w znaczny sposób przyczyniło się do tego iż mojej blokady w żaden sposób nie udało się zniwelować. W Speaking House, praktycznie od razu poczułam to flow, dostosowano sposób prowadzenia zajęć do moich możliwości, lektorzy są również niesamowicie elastyczni i wyrozumiali :) Przyznam szczerze że czuję progres, pomału się otwieram i z całą pewnością będą kontynuowała nasze angielskie meetingi w kolejnym sezonie!
Magda Dziama
Speaking house to miejsce do którego chce się wracać! Dlaczego? Bo Jest tam luźna i komfortowa atmosfera. Z każda lekcja czuje większa swobodę w mówieniu. Bazujemy na super materiałach, dla mnie bardzo interesujących i pozwalajacych mi się rozwijać nie tylko językowo. Polecam! Klaudia
Klaudia Kołodziej
Na zajęciach w Speaking House nie sposób się nudzić :) Maciek Potrafi w obrazowy sposób wytłumaczyć wszystkie zawiłości gramatyczne, a dzięki swobodnym i ciekawym dyskusjom mówienie przychodzi "samo". Zawsze też dba o kontakt z językiem poza zajęciami, w równie interesującej formie. Polecam każdemu, niezależnie od poziomu zaawansowania.
Magda
Polecam wszystkim zajecia w Speaking House, każde ze spotkań jest niezwykle produktywne, a jednocześnie spędzone w miłym towarzystwie. Co najważniejsze nie jest nudno, materiały są interesujące co sprawia, ze nauka języka jest przyjemniejsza niż mogłoby sie wydawać. Lekcje prowadzone sa w taki sposób, ze juz nawet po kilku lekcjach widzę różnice w komunikacji i w łatwości porozumiewania sie. Naprawdę polecam!
Ania
Lekcje angielskiego prowadzone przez Maćka są bardzo interesujące i ciekawe, a przede wszystkim skuteczne. W dokładny i spokojny sposób potrafi tłumaczyć, a także cierpliwie znosi i poprawia błędy gramatyczne i językowe. Jest wymagającym korepetytorem, a przy tym życzliwym. Już po kilku pierwszych lekcjach zauważyłam znaczną poprawę w mówieniu i pisaniu. Lekcje z Mackiem polecam każdemu!
Agnieszka
Senior Accountant
Dobrze prowadzone zajęcia, przyjazna atmosfera. Lektor nie zmusza do nauki, ale wymaga, co bardzo dla mnie się ceni. Chętnie Speaking House innym.
Sławomir
Po długich poszukiwaniach lektora, znalazłam tą stronę i zdecydowałam się na zajęcia online. Była to moja pierwsza przygoda z tego typu zajęciami i początkowo miałam bardzo sceptyczne podejście. Aczkolwiek od pierwszych minut pierwszych zajęć poczułam się wyjątkowo swobodnie. Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy i ma się wrażenie jakby rozmawiało się ze swoim dawnym znajomym. Materiały na których bazują zajęcia są na tyle interesujące, że oglądam je w wolnym czasie dla przyjemności. Co najważniejsze, metoda proponowana przez Speaking House działa i w przeciwieństwie do standardowych szkół 100% uwagi skupianych jest na rozmowie i poprawie płynności. Gorąco polecam i pozdrawiam swojego lektora!
Anna Milewska
Doktorantka Uniwersytetu Lubelskiego
Lekcje z Maćkiem były urozmaicone, ciekawe i odpowiednio dobrane, a co najważniejsze w luźnej i miłej atmosferze. Dużym plusem było także, to że po zajęciach dostawałam dodatkowe materiały, z których korzystam aż do dziś. Dla mnie osobiście nauka była efektywna i dała mi świetne przygotowanie do rozpoczęcia życia zagranicą. Myślę, że Maciek to osoba która nauczy angielskiego każdego!
Kamila
Jestem doktorantem filozofii i filologii polskiej. Po latach zajęć z angielskiego w szkole i na studiach w końcu trafiłem do Speaking House, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Moje bierne zasoby językowe szybko i przyjemnie zostały przekształcone w swobodne mówienie i pisanie. Co więcej, byłem bardzo zaskoczony, że tematy mnie interesujące nie stanowią dla lektorów problemu – chętnie zapoznawali się ze specjalistyczną terminologią i szukali najlepszych do jej zastosowania rozwiązań gramatycznych. Kolejnym dużym plusem jest całkowicie indywidualne podejście do studenta – nie ma ustalonej ramy wszechobecnych „Unitów” i obowiązkowych do wykucia tabelek gramatycznych. Gramatyka, przez ciągłą rozmowę i bardzo różnorodne materiały przesyłane do zapoznania się w domu, wchodzi sama, a słownictwo skupia się na aktualnym temacie wziętym z życia, a nie z wystylizowanych nagrań czy sztucznych podręcznikowych dialogów. Polecam każdemu, kto chce zacząć swobodnie posługiwać się językiem angielskim.
Karol Petryszak
Filozof i polonista
ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!
Dołącz do nas i przekonaj się jak szybko zobaczysz efekty swojej nauki!
Angielski dla dorosłych
Język angielski w praktyce
Ucz się z nami płynnej komunikacji
Konwersacje angielski kraków
Konwersacje angielski Kraków
W naszym biurze Syrokomli 22/6, 30-102 Kraków
Konwersacje angielski online
Konwersacje angielski On-line
Poprzez komunikatory internetowe. Wygodnie, nie wychodząc z domu.
Wszelkie prawa zastrzeżone - Speaking House 2018
Icons made by Freepik, Lucy G, Gregor Cresnar, monkik, dDara, Eucalyp, Nikita Golubev, Iconnice, Google Smashicons from www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY