Opinie o nas

Aż 97% naszych absolwentów poleciłoby Speaking House swoim znajomym.Poniżej umieściliśmy tylko niektóre z dziesiątek pozytywnych opinii na temat naszych kursów. Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku i profil na Google aby znaleźć pozostałe niemoderowane rekomendacje.
Natalia Racławicka Opinia z Google
Jestem bardzo zadowolona z nauki w Speaking House. Trafiłam na świetną lektorkę, która dopasowuje tematykę zajęć do moich potrzeb. Lekcje odbywają się w bardzo miłej atmosferze, a wszystkie kwestie organizacyjne z biurem przebiegają sprawnie. Z całego serca polecam!
Ewa Chromniak Opinia z Facebooka
Polecam! Dużo rozmowy w oparciu o przesyłane materiały do czytania i słuchania. Widzę większa płynność w wypowiedzi juz po 3 miesiącach zajęć! Praktyczna nauka, a przy okazji ciekawa rozmowa.
Inga Yan Opinia z Facebooka
Korzystałam z indywidualnego kursu online i serdecznie polecam. Zajęcia dostosowane do oczekiwań, bardzo ciekawe i na najwyższym poziomie. Każda z osób prowadzących ze mną zajęcia była bardzo profesjonalna. Życzę każdemu tak dobrych nauczycieli i inspirujących rozmów. Ogromny plus również dla biura - świetna komunikacja i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kursu.
Bartek Janeczko Opinia z Facebooka
Serdecznie polecam! Ciekawy sposób przekazywania wiedzy z dużym naciskiem na posługiwanie się językiem podczas rozmowy z jednoczesnym ćwiczeniem gramatyki i słownictwa. Świetny kontakt z lektorami i samą szkołą, bez problemu można dopasować zajęcia do swojego planu dnia. Wszystko bardzo profesjonalne, polecam! Na duży plus próbna lekcja i indywidualne podejście do ucznia.
Karolina Sułkowska Opinia z Facebooka
Polecam zajęcia w Speaking House, przede wszystkim ze względu na super atmosferę i ciekawe materiały do nauki. Dzięki temu nowe słówka szybko i przyjemnie zapadają w pamięć, a na lekcje chodzi się z przyjemnością! Lektorzy dużo czasu poświęcają na konwersację, co przyśpiesza przełamanie bariery językowej, nawet najbardziej opornym.
Łukasz Jaworski Opinia z Google
Wystawiam pozytywną opinię na temat szkoły. Doceniam poziom organizacyjny oraz same zajęcia! Specjaliści ze szkoły są niezwykle aktywni jeżeli chodzi o przygotowywanie dodatkowych materiałów - newsletter, książki i inne materiały. Polecam!
Milena Pełka Opinia z Facebooka
Serdecznie polecam! Bardzo miła i bezstresowa atmosfera, dużo śmiechu i ciekawe tematy na zajęciach. Jeżeli ktoś szuka miejsca żeby się podszkolić w konwersacjach w języku angielskim, to Speaking House to strzał w dziesiątkę!
Klaudia Połowiec Opinia z Facebooka
Bardzo polecam Speaking House, dobra organizacja pracy, profesjonalizm lektorów, bardzo różnorodne i ciekawe materiały, które uczą praktycznego używania języka, dużo mówienia i swoboda na zajęciach. Jak dla mnie wszystko na plus.
Marek Jabczyński Opinia z Facebooka
Miałem okazję pracy z paroma lektorami na przestrzeni 1,5 roku. Każdy, mimo różnych osobowości, posiadał nie tylko umiejętność słuchania, ale także był na tyle ciekawą osobą, że zawsze znalazł się temat do dyskusji, czy wymiany wiedzy. Lektorzy potrafili się dostosować do wymagań kursanta oraz sami wychodzili z własnymi pomysłami jak usprawnić naukę.
Mateusz Stypuła Opinia z Facebooka
Jestem bardzo zadowolony ze Speaking House. Lektorzy bardzo wyrozumiali i doświadczeni. Doskonała atmosfera. Bardzo profesjonalne podejście do potrzeb klienta. Nie można się do niczego doczepić. Polecam każdemu kto szybko i skutecznie chce rozmawiać po angielsku
Karolina Lipińska Opinia z Google
Do Speaking House przyszłam z konkretnym problemem - chciałam przełamać moją barierę językową, podszlifować angielski w biznesie. Uczęszczałam na zajęcia regularnie i muszę przyznać, że nigdzie indziej nie spotkałam się z takim podejściem - ich metoda bardzo szybko przyniosła oczekiwane rezultaty! Przede wszystkim naprawdę ROZMAWIALIŚMY, na wszelkie, dowolne tematy - bez zbędnego rozwiązywania zadań, czytania tekstów z podręcznika itd. Moja lektorka była bardzo kompetentna, a jednocześnie przesympatyczna - sprawiało to, że od pierwszych zajęć nie czułam stresu i mogłam skupić się na angielskim. Angielski poleciłam kilku osobom, trzy z nich nadal uczęszczają na zajęcia i są bardzo zadowolone! :)
Daniel Gucwa Opinia z Google
To co cechuje zajęcia w Speaking House to przede wszystkim zaangażownaie i indywidualne podejście, zupełnie inne niż te które mieliśmy w szkole na lekcjach, podejście które pozwala na szybkie oswojenie się z językiem i wyrobienie płynności w posługiwaniu się nim. Zajęcia w dużej mierze stawiają na umiejętność swobodnej rozmowy w języku angielskim, co pozwala na szybki progres i daje motywację do dalszej nauki m.in. poprzez feedback od lektora, który mówi co jest dobrze, a co można poprawić, wyłapując przy tym problematyczne kwestie podczas rozmowy. Jeśli ktoś myśli o lekcjach online, miałem doświadczenie z zajęciami stacjonarnymi jak i przez internet, i jak dla mnie obie te metody są równie efektywne. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem szkoły językowej mogę śmiało polecić ;)
Katarzyna Płaszczyńska Opinia z Google
Po kilku miesiącach nauki w Speaking House widzę ogromny postęp - nareszcie uwierzyłam, że w języku, którego niby uczę się od wielu lat, naprawdę mogę się komunikować. Luźna atmosfera, przesympatyczna Lektorka, wygodne godziny zajęć bardzo motywują mnie do dalszej nauki. Cóż dodać - polecam!
Monika Świder Opinia z Google
Jestem uczennicą szkoły SH - zajęcia indywidualne. Poziom zajęć, przygotowanie lektorów/nauczycieli oceniam bardzo dobrze. Nastawienie nauczycieli bardzo przyjazne. Dostosowują sposób prowadzenia lekcji do indywidualnych potrzeb ucznia. Zajęcia urozmaicone, brak schematów (dla mnie to duża zaleta). Do dyspozycji wiele materiałów dodatkowych, przesyłanych co tydzień. Lekcje odbywają się stacjonarnie w szkole lub wirtualnie / zdalnie. Ja wybrałam opcję zdalną. Polecam szczególnie dla osób pragnących udoskonalić umiejętność mówienia w jęzuku angielskim.
Klaudia Kołodziej Przesłana opinia
Speaking house to miejsce do którego chce się wracać! Dlaczego? Bo Jest tam luźna i komfortowa atmosfera. Z każda lekcja czuję większą swobodę w mówieniu. Bazujemy na super materiałach, dla mnie bardzo interesujących i pozwalajacych mi się rozwijać nie tylko językowo. Polecam! Klaudia
Magdalena Marek Przesłana opinia
Od zawsze miałam ogromną blokadę jeśli chodzi o komunikatywne porozumiewanie się językiem angielskim. Sam język bardzo lubię, uczę się go od lat, niemniej jednak, wraz z wiekiem – blokada o której wspomniałam, robiła się coraz bardziej uciążliwa. W Speaking House, praktycznie od razu poczułam to flow, dostosowano sposób prowadzenia zajęć do moich możliwości, lektorzy są również niesamowicie elastyczni i wyrozumiali :) Przyznam szczerze że czuję progres, pomału się otwieram i z całą pewnością będą kontynuowała nasze angielskie meetingi w kolejnym sezonie!
Zajęcia próbne
ZAPISZ SIĘ NA
ZAJĘCIA PRÓBNE
Kontakt
SKONTAKTUJ
SIĘ Z NAMI
Facebook
ODWIEDŹ NASZ
FACEBOOK
Wszelkie prawa zastrzeżone - Speaking House 2018
Icons made by Freepik, Lucy G, Gregor Cresnar, monkik, dDara, Eucalyp, Nikita Golubev, Iconnice, Smashicons from www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY